My Board
Dizihesap.net - Temp Mail - Printable Version

+- My Board (http://kirzam.com/forumcu)
+-- Forum: My Category (http://kirzam.com/forumcu/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: My Forum (http://kirzam.com/forumcu/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Thread: Dizihesap.net - Temp Mail (/showthread.php?tid=2998)Dizihesap.net - Temp Mail - admin - 01-17-2022

Dizihesap.net  - Temp Mail
Genellikle şüphe duyduğumuz internet sitelerinde üyelik oluşturma gibi nedenlere bağlı olarak temp mail servislerini tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kayıt gerektirmeme ve anonim olma gibi birçok neden sıralayabiliriz. Gelin temp mail hakkında sık sorulan soruları inceleyelim.
Temp Mail Nedir?
Temp kelimesi İngilizce bir kelime olup Türkçe karşılığı geçici anlamına gelmektedir. Bu mail sağlayıcıları kullanıcılarına anonim olarak diledikleri platforma üye olmayı olanak sağlar.
Temp Mail ile Mail Gönderilir Mi?
Geçtiğimiz yıllarda bu sağlayıcılar aracılığıyla mail gönderimi mümkündü. Ancak, yaşanan spam ve dolandırıcılık gibi nedenlerden dolayı bu özellik devre dışı bırakılmış. Yalnızca mail alma işlemleriniz için kullanabilirsiniz.
Kullandığım Maili Tamamen Silebilir Miyim?
Adı üzerinde bu serviste kullanılan mailler tek kullanımlık olup işiniz bittiği zaman tamamen silmeniz mümkündür. Birçok temp mail sitesinde size belirli zaman verip o süre içerisinde işinizi halletmenizi ister ve süre dolduktan sonra maili otomatik olarak siler. Ancak, dizihesap.net sitemizde maili dilediğiniz kadar kullanabilir ve silebilirsiniz.
Gelen Maillerde Herhangi Bir Kısıtlama Var Mı?
Gelen maillerinizde herhangi bir kısıtlama ve oynama yapılmadan sizlere sunulmaktadır. Dilediğiniz kadar mail alabilir ve özgürce kullanabilirsiniz.
Gelen Maillerim Başka Kişiler Tarafından Okunuyor mu?
Kullandığınız temp mail adreslerine gelen mesajlar yönetici veya başka bir kullanıcı tarafından okunmamaktadır. Her mail sadece oluşturan kişiye özel olup başka kişiler tarafından okunması engellidir. Bu nedenden dolayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Temp Mailin Ayrıcalıkları Nedir?
Temp mail sağlayıcılarının normal e – mail sitelerinden sağladığı ayrıcalıkları şu şekilde sıralayabiliriz:
Kayıt olma derdi yok
İP adresiniz mail adresiniz silindikten sonra sistemden de silinmektedir. Bu nedenden dolayı tamamen anonim bir şekilde kullanmanız mümkündür.
Mail kutunuz saldırı gibi olaylara karşı güvenlidir.
Birçok temp mail sitesinde olmasa da dizihesap.net sitemizde dilediğiniz kullanıcı adını alma fırsatı.
Tamamen ücretsizdir.
Dilediğiniz kadar temp maile sahip olabilirsiniz. Herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.